Кафедра Біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)

Національний авіаційний університет

Image
Image

                                           Алгоритм вступу

Крок 1. Обрати спеціальність "Біомедична інженерія" 

Крок 2. Далі Вам необхідно зареєструватися до 11 квітня та вдало скласти національний мультипредметний тест (НМТ). 

Крок 3. Реєстрація особистих  електронних кабінетів вступників на навчання для здобуття вищої освіти, завантаження необхідних документів з 01 липня 2024 року

Крок 4. Ознайомитися з переліком необхідних документів для вступу на 1 курс для вступників на базі повної загальної середньої освіти.

Крок 5. Реєстрація заяв вступників у електронній формі через кабінет вступника з 19 липня до 18:00 31 липня 2024 року. Не забуваємо поставити 1 пріоритет для "Біомедичної інженерії"! 

Крок 6. Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюються до 05 серпня 2024 року.

Крок 7. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 08 серпня 2024 року.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції з 09 серпня 2024 року.

Крок 8. Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням до 10 серпня 2024 рокуЗарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб до 30 серпня 2024 року.

Крок 9. Після публікації наказу про зарахування, Ви – студент спеціальності "Біомедична інженерія" кафедри біокібернетики та аерокосмічної медини. Вітаємо!

Детальніше  про вступ на сайті приймальної комісії НАУ

Інформація про спеціальність

Сьогодні одним із основних напрямів розвитку країни є розробка медичної техніки та матеріалів медичного призначення, що потребує залучення високоосвічених фахівців зі знаннями та навичками з біології, медицини, медичної техніки, медичної електроніки, матеріалознавства. Медичні заклади є користувачами великої кількості медичного обладнання, включаючи діагностичне, лабораторне, лікарняне, наркозно-дихальне, рентгено- і радіологічне, фізіотерапевтичне, апаратуру для миття і стерилізації, реабілітаційне обладнання та інші. Окрім цього інтенсивно розвивається інформатизація охорони здоров’я в Україні, що також потребує відповідного статусу інженерних кадрів.

У лікувальних закладах української системи охорони здоров’я існують сфери з невизначеними фахівцями, які часом залучені до дуже відповідальних лікувально-діагностичних процедур з використанням складної медичної техніки і агресивних технологій (апаратів штучного кровообігу, програмування штучних водіїв серцевого ритму, штучного серця, оптометричних досліджень і т.д.). За кордоном – це біомедичні інженери, що заповнюють в системі охорони здоров’я простір, пов’язаний з експлуатацією складної медичної техніки, оскільки лікарі не мають відповідної підготовки. 

Навчальний процес
Навчальні приміщення та лабораторії
Практика та працевлаштування
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Відсоток працевлаштованих випускників

Ми пишаємось усіма нашими випускниками, більша частина з яких працевлаштована по спеціальності

0
Бакалавр (денна) на 2021-2022н.р. грн/рік
0
Магістр(денна) на 2021-2022н.р. грн/рік
0
Термін навчання- бакалавр
0
Термін навчання- магістр

Відвідування міжнародної виставки.

Практика студентів 3го курсу в ДП Укртестстандарт

Лабораторні роботи в Інституті ім.О.О.Шалімова

Відвідування міжнародної виставки.

Практичні заняття студентів 3го курсу

Лабораторні роботи в Інституті ім.О.О.Шалімова

©2023. Всі права захищено. Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини.

Відповідальний за WEB-сторінку -  Кулюкін Михайло

Main Menu

Menu, ukr (2)