ДВНЗ "Приазовський державний технічний університет"
Біомедична інженерія (БМІ) об’єднує інженерні підходи до вирішення наукових завдань і проектування з досягненнями медичної і біологічної наук для забезпечення поліпшення здоров’я людини, підвищення якості його життя. Ця сучасна наукова галузь забезпечує прикладні дослідження і вирішує завдання створення спеціалізованих електронних засобів для обробки біосигналів, медичної візуалізації, моделювання та визначення умов терапевтичного впливу та ін. Вона тісно поєднує в собі окремі розділи електричної, хімічної, механічної та оптичної інженерії, що мають загальний об’єкт діяльності – розробку методів і технічних засобів дослідження живої субстанції.
Договір про співробітництво
Інститут загальної енергетики
Результати професійної наукової та/чи виробничої діяльності
Бібліотечна система "Свічадо"
Бібліотечна система «Свічадо»
Сучасна бібліотека — це мультифункціональність, відкритий і доступний простір, мережевість, свобода самовираження, комфортні умови реалізації інформаційно-культурних, освітніх та дозвіллєвих потреб.
Навігація бібліотеки включає :
- довідково-інформаційну зону
- комунікативно-інформаційну зону
- інформаційно-інтелектуальну зону
- інтерактивну зону
- Мінібіб
![Image](/images/2021/11/15/3.jpg)
![Image](/images/2023/01/25/_viber_2023-01-24_10-17-18-885.jpg)
![Image](/images/2023/01/25/_viber_2023-01-24_10-17-19-047.jpg)
![Image](/images/2023/01/25/_viber_2023-01-24_10-17-19-119.jpg)
Вінницький національний технічний університет
ВНТУ — це найбільший навчальний заклад в Подільському економічному регіоні, що охоплює три адміністративні області, єдиний представник від України в IFIA — Міжнародній організації винахідницьких організацій з центром в Женеві. Університет прийнятий до Міжнародної асоціації університетів, навчає студентів за власними навчальними планами і виховує за власною оригінальною концепцією виховання.
В університеті приділяється увага комп’ютерному забезпеченню навчального процесу, а саме: збільшенню щороку сучасної комп’ютерної техніки, впровадженню комп’ютерних мереж та новітніх інформаційних технологій, придбанню ліцензійних програмних продуктів.
Серед пріоритетів розвитку університету - створення сучасного інформаційного забезпечення навчального процесу шляхом розвитку ресурсів та нових технологій обслуговування в бібліотеці та активного запровадження інноваційних інформаційних технологій і ресурсів, телекомунікаційних технологій та технологій дистанційного навчання.