Субота, 14 січня 2023 22:31

Вивчення методів дослідження

Цей MOOC присвячений демістифікації досліджень і методів дослідження. У ньому будуть викладені основи проведення досліджень, спрямованих головним чином, але не виключно, на післядипломний рівень. Він ставить студентський досвід у центрі наших зусиль, залучаючи учнів до низки потужних і складних дискусій і вправ, які відповідають SOAS, статусу Лондонського університету як науково-інтенсивного університету та його багатої дослідницької спадщини.

Курс сподобається тим із вас, кому потрібне розуміння дослідницьких підходів і навичок, і, що важливо, здатність застосовувати їх у навчанні чи професійному житті. Зокрема, цей курс допоможе тим з вас, хто має проводити дослідження в рамках аспірантури, але, можливо, не має доступу до курсів методів дослідження, або тим з вас, хто вважає, що вам потрібна додаткова підтримка для самовдосконалення. Для проходження цього курсу не потрібні попередні знання чи досвід у дослідницькій діяльності, тому цей курс призначений для всіх. Цей MOOC спирається на велику кількість наявних матеріалів курсу, розроблених для підтримки дослідницької підготовки в рамках SOAS Лондонського університету, і зокрема на основі Центру міжнародних досліджень і дипломатії (CISD). У 2015 році курс був номінований на престижну нагороду Guardian University Award за інноваційний підхід до онлайн-навчання.

Викладачі:

Dr J. Simon Rofe, SOAS, University of London

Senior Lecturer in Diplomacy and International Studies, Global Diplomacy Programme Director, Centre for International Studies and Diplomacy,

Dr Yenn Lee

Doctoral Training Advisor