Субота, 04 лютого 2023 09:55

Онлайн-курси для студентів

Війна перервала навчання в багатьох університетах України. Чимало студентів та викладачів змушені були залишити своє місто, внаслідок чого деякі курси не викладались на достатньому рівні або взагалі не викладались.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надала гранти для підтримки українських студентів.

З ініціативи професорки Ольги Гаращук – директорки Інституту фізіології університету м. Тюбінгену (Німеччина) за співпраці з Кафедра біохімії та біотехнології ПНУ був розроблений проєкт підтримки українських студентів-біологів.

У рамках проєкту пропонуються онлайн-курси для українських студентів біологічного профілю.

Навчання на курсах абсолютно безкоштовне.

Передбачено приблизно 180 стипендій в розмірі від 200 до 600 Євро для фінансової підтримки студентів курсів, які надаватимуться тим, хто найбільше постраждав від війни.

Ми організовуємо 8 курсів для студентів різного рівня:

Біоінформатика (30 годин, початок 6 березня 2023) Буде викладатись спеціалістами з Львівського національного університету ім. І. Франка та української компанії Explogen LLC (м. Львів). Цей предмет викладають не у всіх українських університетах, але він є одним з найбільш перспективних напрямків для молодих біологів в Європі. Очікувана аудиторія курсу – студенти 4 курсу та старші, аспіранти.

З деталями програми та викладачами можна ознайомитись на сторінці нашого проєкту http://lifesciencescourse.org/kurs-bioinformatyka.

Реєстрація: https://lifesciencescourse.utrigg.net/.../Bioinformatics...

Молекулярна та клітинна нейрофізіологія (30 годин, початок 8 березеня 2023). Спецкурс для 3-го та старших курсів та аспірантів (в основі курсу програми Київського Академічного Університету).

Реєстрація буде відкрита з 8 лютого 2023 року

Викладач: Олексій Болдирєв (КАУ)

Життєвий цикл дослідницького проєкту (30 годин, квітень-травень 2023). Орієнтований переважно на бакалаврантів, розкриває роботу біохіміків в науково-дослідній лабораторії.

Ключовий викладач - Олег Лущак (ПНУ)

Педагогічна майстерність у викладанні та популяризації біологічних наук (30 годин, травень 2023). Орієнтований на студентів спеціальності "Середня освіта, біологія".

Викладач: Галина Михайлишин (ПНУ)

Мікроскопія та інструментальні методи в біології (60 годин, травень-червень 2023). Націлений на те, щоб дати студентам знання необхідні для роботи на сучасному обладнанні науково-дослідних лабораторій. Розрахований на студентів старше 3-го курсу та аспірантів. Буде викладатись командою біофізиків та мікроскопістів з України, Німеччини та Чехії.

Ключовий викладач: Володимир Швадчак (ПНУ)

Інтегрований курс “Науки про життя” (120 годин, вересень-грудень 2023). Комбінує фізіологію, біохімію, молекулярну біологію та біофізику. Орієнтований переважно на бакалаврантів, предмети викладатимуться з нуля. Буде викладатися командою викладачів з різних університетів (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, Львівський національний університет ім. І. Франка, Дніпровський національний університет ім. О. Гончара, Університет м. Тюбінгена (Німеччина)).

Інтегрований курс "Мікроби, віруси та інфекції" (90 годин, жовтень-грудень 2023). Орієнтований переважно на бакалаврантів, які хочуть працювати на стику біології та лабораторної діагностики. Буде викладатися командою викладачів з різних університетів (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника та Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна)

Математична статистика для біологів (30 годин, жовтень 2023). Курс на основі програми Київського Академічного Університету для студентів 2-го та старших курсів.

Викладач: Дмитро Строй (КАУ)