П'ятниця, 23 червня 2023 20:16

Зустріч наших студентів-практикантів зі стейкхолдером - випускницею БІКАМ, співробітницею ТОВ "Інтермедика-Україна", менеджером з продажу лабораторного обладнання - пані Юлією Філіповою.

Сьогодні, 23.06.2023 р., відповідно до календарного плану технологічної практики 3 курсу кафедри БІКАМ відбулася зустріч наших студентів-практикантів зі стейкхолдером - нашою випускницею, співробітницею ТОВ "Інтермедика-Україна", менеджером з продажу лабораторного обладнання - пані Юлією Філіповою.
Пані Юлія дуже цікаво та змістовно розповіла аудиторії про свою компанію, свої функціональні обов'язки, напрям діяльності компанії, особливості її функціонування на українському ринку медичних послуг. Звісно, пані Юлія розповіла і про свій досвід навчання на кафедрі, поділилася спогадами про навчальний процес та його роль у становленні майбутніх спеціалістів обраної спеціальності, про роль магістратури для майбутніх спеціалістів.
Така жива інтерактивна бесіда викликала непідробний інтерес з боку студентів груп практики. оплати в компанії, особливо цікаво було дізнатись про можливість подальшого зростання та спеціального навчання (додаткового професійного навчання) для реальних співробітників компанії.
Питання, до того ж, стосувалися організації інформаційного обміну з іншими рівнозначними компаніями та лікувальними закладами, організації ремонту та відновлення медичної техніки. у підсумку, зустріч пройшла дуже цікаво та пізнавальною, і, гадаю, зорієнтувала наших студентів на подальше навчання та здобуття вищої освіти 2 рівня – магістра – по нашій рідній кафедрі!
Взагалі за період проведення технологічної практики студентам було запропоновано в якості презентацій комплект відеороликів про технології виробництва ліків на вітчизняній фабриці "Дарниця-фарм", технологічні аспекти проектування та виробництва мікропроцесорної та техніки та інтегральних мікросхем, компонентів мікроелектроніки та друкованих плат для цифрової техніки, а також ряд лекцій-презентацій з основ проектування та виробництва біомедичних та біотехнічних систем та комплексів, принципів вимірювання та обробки біомедичних сигналів тощо, а для формування звітів на практиці запропоновано варіанти індивідуального завдання та комплексу інформаційно-довідкової літератури. (Керівник практики доцент Мельников О.В.)