Вівторок, 26 вересня 2023 14:01

Відкрита година корпоративної культури групи БІ-308 та Архирей М.В. з нагоди дня народження рідного Національного Авіаційного університету

25 вересня 2023 року на кафедрі Біокібернетики та аерокосмічної медицини пройшла дуже цікава відкрита година корпоративної культури, присвячена дня народження рідного Національного Авіаційного університету. Змістовну історичну доповідь з веселими вкрапленнями і цікавими фотографіями підготував студент групи БІ-308Б Ганченко Іван. 90 років становлення університету, 90 років - досягнень і перемог. Ціла епоха! Але найкращі часи - зараз і ще попереду!!!!! Вітаємо з днем народження любий університет!
Тепер, всі, хто не чув цю доповідь, просять Іванка на біс. Дякуємо Ганченку Івану, студентам групи БІ-3068Б та куратору Архирей Марині Володимирівні.