Понеділок, 09 жовтня 2023 10:23

Екскурсія групи БІ-204Б під час години корпоративної культури в музей НАУ

Музеї потрібні для духовної території душі, для того, щоб розуміти своє минуле, щоб бачити майбутнє через минуле, щоб орієнтуватися в суспільних процесах, які були. Те, що зараз у нас відбувається, вже відбувалося у нас. Саме в музеях це дуже просто і дуже швидко можна зрозуміти. Тому музеї потрібні обов’язково для молоді,  щоб вони розуміли, в якій країні вони живуть, в якому місті, в якому селі, щоб знали свою історію, щоб знали традиції свого народу, щоб змалечку доходили до якихось духовних речей. Саме тому студенти групи БІ-204Б, навчаючись в Національному Авіаційному Університеті, вирішили відвідати музей університету та дізнатися історію закладу. Музей створювався як важливий, необхідний освітній, культурно-ресурсний центр вищого навчального закладу. В експозиціях музею відтворені історичні передумови створення університету (інституту) та його історія, віхи його розвитку, події, факти, здобутки, долі видатних особистостей: ректорів, викладачів, студентів, їхні успіхи, досягнення, внесок не тільки в спадщину університету, але і в загальну соціально – культурну спадщину країни. Екскурсовод розповіла студентам про створення музею історії Цивільної Авіації, який було відкрито при КІІЦА у 1972 році, у 1988 році йому присвоєно звання «Народний музей». Сьогодні «Музей НАУ» є філією Державного музею авіації. Його оновлена до 70-річчя університету експозиція розмістилась у затишній залі площею 350 кв.м. Експозиція музею представлена на 28 стендах та 10 експозиційних тумбах. На перших стендах історичної частини експозиції наведені матеріали, що висвітлюють події соціально-економічного життя м. Києва, які стали підґрунтям для відкриття вищого навчального закладу авіаційного профілю.