Вівторок, 10 жовтня 2023 10:08

Година корпоративної культури групи БІ-105Б та Барановського Д.М.

Сьогодні (10.10.2023) студенти 1 курсу кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини відвідали музей НАУ в рамках проведення заняття з корпоративної культури. Музей, розташований у самому серці університету, був справжнім скарбом з історії авіації. Працівники музею підготували захоплюючу екскурсію, цікаво розповіли про історію нашого університету, про перший літальний апарат, аеродинамічну трубу, школу пілотів та відповіли на запитання наших студентів. Останні ж у свою чергу уважно слухали та намагалися запам’ятати якомога більше. Цей візит до музею став важливою частиною навчального процесу та здійснив глибокий вплив на студентів. Він нагадав їм, що авіація - це більше, ніж просто наука, це страсть та спадщина, яку вони готові продовжувати вивчати та розвивати. Цей день став початком їхньої захоплюючої подорожі в світ науки, яка ще довго буде долати небачені висоти разом з молодими та амбіційними майбутніми фахівцями.