Субота, 25 листопада 2023 17:51

VI Студентська науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи біомедичної інженерії»

24 листопада 2023 року на кафедрі Біокібернетики та аерокосмічної медицини відбулась VI Студентська науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи біомедичної інженерії» . Під покровом листопадового вечора були заслухані 16 учасників, детально розглянуті роботи та отримані цінні зауваження щодо подальшого вдосконалення кожної з робіт. Традиційно порадувало різнобарв'я досліджень : "МОЖЛИВОСТІ МЕДИЧНОГО ДОДАТКУ УЗД НА ОСНОВІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ" (Гладка Т., Наук.кер. Кучеренко В.Л.), "МЕТОДИКА ВИЗНАЧЕННЯ ХРОНОТИПУ ЗА ЙОГО ФІЗІОЛОГІЧНИМИ ПОКАЗНИКАМИ" (Дрозд А. Наук.кер. Мельников О.В.), "ВИМІРЮВАННЯ ВІЗУАЛЬНО ПОСИЛЕНОГО ВЕСТИБУЛО-ОЧНОГО РЕФЛЕКСУ ЗА ДОПОМОГОЮ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ" (Кодій Є. Наук.кер. Монченко О.В.), "МЕТОДИКА АНАЛІЗУ РЕКУРЕНТНОСТІ БІОМЕДИЧНИХ СИГНАЛІВ В ЧАСТОТНІЙ ОБЛАСТІ" (Золотенкова Т., Наук.кер. Буриченко М.Ю.), "ВДОСКОНАЛЕННЯ БІОСЕНСОРНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ" (Шевченко Т., Наук.кер. Кошева Л.О.), ОГЛЯД ЗАСТОСУВАННЯ АЛИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ЕНДОПРОТЕЗУВАННІ" (Юрков Ф., наук.кер. Барановський М.М.)
Приємно порадувала кількість учасників конференції: були присутні студенти усіх курсів, які підключались виключно за своїм бажанням. Дякуємо учасникам та організаторам та бажаємо подальших творчих успіхів!