Субота, 23 грудня 2023 12:55

Участь кафедри у семінарі Державіаслужби України з питань психічної здоров'я авіаційного персоналу

21 грудня 2023 року кафедра прийняла участь у семінарі Державіаслужби України з питань психічної здоров'я авіаційного персоналу Цивільної авіації України, який проводився на базі нашого партнера – Авіаційного медичного центру НАУ. Від кафедри з доповіддю за темою семінару виступив доктор медичних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАНУ, Заслужений дIяч науки I технIки УкраIни, професор кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини Моісеєнко Євген Васильович. У доповіді висвітлено важливі практичні та наукові аспекти, що становлять інтерес кафедри у цьому напрямку та загалом є корисними для присутньої спільноти. Доповідь викликала жвавий інтерес та дискусію.