Понеділок, 08 квітня 2024 10:04

«ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки»

4 та 5 квітня 2024 року на факультеті екологічної безпеки, інженерії та технологій відбулася ХХІV Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених
«ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки»
напрям
ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА, ІНЖЕНЕРІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ, яка включала 2 секції:
СЕКЦІЯ 1: ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ТА ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СЕКЦІЯ 2: ХІМІЧНА ТА БІОІНЖЕНЕРІЯ
Відмічена висока активність здобувачів, по напряму подано 62 тез доповідей. Цікаві доповіді, іноді доволі неочікувані наукові рішення зробили роботу секцій активними і цікавими.
Дякуємо учасникам від кафедри БІКАМ: Тирпак Анні з доповіддю МЕОДИКА ДІАГНОСТИКИ ІНФАРКТУ МІОКАРДА
НА ОСНОВІ ВЕКТОРКАРДІОГРАМИ (наук.кер. проф. Буриченко М..), Заведеї Марії РЕАБІЛІТАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ З РУХОВИМИ ПОРУШЕННЯМИ ЗА ДОПОМОГОЮ ВІРТУАЛЬНОЇ РЕАЛЬНОСТІ (наук.кер. доц. Д.Барановський), Климову Іллі АНАЛІЗ ПОБІЧНИХ ЕФЕКТІВ ТА ОБМЕЖЕНЬ ЛАЗЕРНОЇ ТЕРАПІЇ У БІОМЕДИЧНІЙ СФЕРІ (наук.кер. доц. О.Монченко) та Кодію Єгору РОЗРАХУНОК ВІЗУАЛЬНО ПОСИЛЕНОГО ВЕСТИБУЛО-ОЧНОГО РЕФЛЕКСУ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЕРЕТВОРЕННЯ ФУР’Є (наук.кер. доц. О.Монченко) за цікаві сучасні перспективні доповіді і бажаємо подальших творчих успіхів!