Субота, 14 січня 2023 22:21

Основи обробки цифрових відео та зображень

Основи обробки цифрових відео та зображень

У цьому курсі ви дізнаєтеся про основні принципи та інструменти, що використовуються для обробки зображень і відео, а також про те, як застосовувати їх для вирішення практичних завдань комерційного та наукового інтересу.

Цифрові зображення та відео сьогодні повсюди – у тисячах наукових (наприклад, астрономічних, біомедичних), споживчих, промислових і художніх застосувань. Крім того, вони представлені в широкому діапазоні електромагнітного спектру - від видимого світла та інфрачервоного до гамма-променів і далі. Таким чином, здатність обробляти зображення та відеосигнали є неймовірно важливою навичкою для студентів інженерних/наукових факультетів, розробників програмного забезпечення та вчених-практиків. Цифрова обробка зображень і відео продовжує сприяти революції мультимедійних технологій, яку ми переживаємо сьогодні. Деякі важливі приклади обробки зображень і відео включають усунення погіршення зображення під час отримання (наприклад, усунення розмитості на зображенні автомобіля, що швидко рухається), Цей курс охоплює основи обробки зображень і відео. Ми надамо математичну структуру для опису та аналізу зображень і відео як дво- та тривимірних сигналів у просторовій, просторово-часовій та частотній областях. У цьому класі ви не тільки дізнаєтесь про теорію фундаментальних завдань обробки, включаючи покращення зображення/відео, відновлення та стиснення, але й дізнаєтесь, як виконувати ці ключові завдання обробки на практиці, використовуючи найсучасніші методи та інструменти. . Ми представимо та використаємо широкий спектр таких інструментів – від оптимізаційних інструментів до статистичних методів. Також буде зроблено акцент на особливій ролі розрідженості в сучасній обробці зображень і відео. У всіх випадках використовуватимуться приклади зображень і відео, що стосуються певних областей застосування.

Навички, що набувають:

• Обробка зображень