Субота, 14 січня 2023 22:30

Nanotechnology: A Maker’s Course

Як ми можемо створити наноструктури, які в 10 000 разів менші за діаметр людської волосини? Як ми можемо «бачити» в нанорозмірі? Завдяки інструкціям і лабораторним демонстраціям у цьому курсі ви отримаєте глибоке розуміння можливостей нанотехнологічних інструментів і того, як використовувати це обладнання для нанорозмірного виготовлення та визначення характеристик. Наномасштаб є наступним рубежем культури Maker, де проекти стають реальністю. Щоб стати піонером у створенні нанотехнологій, ми познайомимо вас із практичними знаннями, навичками та інструментами, які можуть перетворити ваші нанотехнологічні ідеї у фізичну форму та дозволити вам створювати зображення об’єктів у нанорозмірі.

Цей курс був розроблений викладачами та фахівцями з нанофабрикації, електронно-променевої мікроскопії та нанохарактеристики через дослідницьку мережу нанотехнологій Triangle (RTNN). RTNN пропонує навчання та використання інструментів, продемонстрованих у цьому курсі, для шкіл і промисловості через Національну програму скоординованої інфраструктури нанотехнологій Сполучених Штатів. Інструменти, продемонстровані в цьому курсі, доступні для громадськості через RTNN.

Викладачі:

Nan M. Jokerst

1. A. Jones Professor of Electrical and Computer Engineering

Electrical and Computer Engineering, Duke University

Carrie Donley

Director of CHANL (Chapel Hill Analytical and Nanofabrication Laboratory)

Applied Physical Sciences, UNC Chapel Hill

James Cahoon