Субота, 14 січня 2023 22:32

Introduction to Medical Software

У цьому класі ми представляємо широкий огляд сфери медичного програмного забезпечення. Ви дізнаєтеся від професорів Єльського університету та низки галузевих експертів, які пов’язують концепції курсу зі своїми реальними додатками.

Ми починаємо з обговорення структур регулювання медичних пристроїв, правил конфіденційності даних і кібербезпеки, а також ключових технологій підтримки, таких як системи управління якістю та управління ризиками. Потім ми детально розглядаємо життєвий цикл медичного програмного забезпечення, починаючи з визначення потреб користувачів, зіставлення їх із системними вимогами, а потім процес розробки програмного забезпечення, кодування, тестування та перевірки. Ми продовжуємо досліджувати проблеми, пов’язані з використанням методів машинного навчання в медичних програмах як з точки зору розробки програмного забезпечення, так і з точки зору регулювання. Ми закінчуємо обговоренням питань бізнесу та менеджменту в цій галузі, зосереджуючись на впливі цифрового здоров’я на сучасну охорону здоров’я та питаннях, пов’язаних із відкриттям нових підприємств. Це заняття, призначене для студентів третього або четвертого курсу інформатики, біомедичної інженерії та суміжних галузей, а також для молодших інженерів-програмістів, які зараз працюють у галузі медичного обладнання або зацікавлені в переході до неї.

Викладачі:

Xenophon Papademetris