Субота, 14 січня 2023 22:35

Програмування бактерій для виявлення раку (і, можливо, лікування)

Рак печінки є одним із видів раку, який найважче виявити, але синтетичний біолог Тал Даніно мав ліву думку: що, якби ми могли створити пробіотичні їстівні бактерії, які були б «запрограмовані» на пошук пухлин печінки? Його розуміння використовує те, що ми тільки починаємо розуміти про бактерії: їх здатність відчувати кворум або робити щось разом, коли вони досягають критичної маси. Даніно, стипендіат TED, пояснює, як працює визначення кворуму, і як розумні бактерії, працюючи разом, колись можуть змінити лікування раку.

Спікер

Tal Danino

Synthetic biologist

Tal Danino досліджує нові межі поєднання біології та інженерії (і мистецтва). Він є стипендіатом TED 2015 року.

Last modified on Вівторок, 17 січня 2023 22:01