Вівторок, 31 січня 2023 22:29

Data Processing and Feature Engineering with MATLAB

У цьому курсі ви розвинете навички, отримані в дослідницькому аналізі даних за допомогою MATLAB, щоб закласти основу, необхідну для прогнозного моделювання. Цей курс середнього рівня стане у нагоді всім, кому потрібно об’єднати дані з кількох джерел або часу та хто цікавиться моделюванням.

Ці навички є цінними для тих, хто має знання предметної області та певний досвід роботи з обчислювальними інструментами, але не має досвіду програмування. Щоб досягти успіху в цьому курсі, ви повинні мати певний досвід у базовій статистиці (гістограми, середні значення, стандартне відхилення, підгонка кривої, інтерполяція) і пройти дослідницький аналіз даних за допомогою MATLAB. Протягом курсу ви будете об’єднувати дані з різних наборів даних і працювати з типовими сценаріями, такими як відсутність даних. В останньому модулі курсу ви ознайомитеся зі спеціальними методами обробки текстових, звукових і графічних даних, які є поширеними в науці про дані та більш розширеному моделюванні. Наприкінці цього курсу ви навчитеся візуалізувати свої дані, очистити їх і організувати для аналізу, а також визначите якості, необхідні для відповідей на ваші запитання. Ви зможете візуалізувати розподіл ваших даних і використовувати візуальний огляд для усунення артефактів, які впливають на точне моделювання.

Викладачі

Michael Reardon                                             Maria Gavilan-Alfonso

Senior Online Content Developer                  Senior Online Content Developer

MathWorks