Вівторок, 31 січня 2023 22:31

Case Study of Innovative Engineering Application: Designing a Tamper-Resistant New Pill Dispenser

Хоча опіоїди, що відпускаються за рецептом, відіграють неоціненну роль у лікуванні болю при раку та болю в кінці життя, їх надмірне використання для лікування гострого та хронічного болю, не пов’язаного з раком, а також збільшення доступності героїну та забороненого фентанілу сприяли найвищим показникам передозування та опіоїдна залежність в історії США. Для вирішення цих проблем і сприяння високоякісній медичній допомозі тим, хто страждає від болю, терміново необхідні рішення, засновані на доказах. Цей курс і звіт, на якому він базується, є відповіддю на цю потребу. Вони пропонують своєчасну інформацію та шлях вперед для всіх, хто відданий справі вирішення проблеми травм і смертей, пов’язаних із вживанням опіоїдів у Сполучених Штатах.

Інженерні стратегії

У цьому модулі представлено ідею про те, що зміна дизайну опіоїдних ліків і флаконів для таблеток, у яких вони прописані, є однією зі стратегій зменшення ненавмисних отруєнь опіоїдами та диверсії. Модуль містить обговорення прототипу дизайну флакона з таблетками, розробленого для видачі визначеної кількості ліків авторизованим користувачам через запрограмовані проміжки часу. Цей модуль узгоджується з четвертим розділом звіту «Опіоїдна епідемія» (2017).

Мова: англійська

Викладачі: Eileen McDonald