Вівторок, 31 січня 2023 22:33

Why Systems Engineering for Healthcare?

Завдяки динамічним відеолекціям і практичним прикладним питанням ви дізнаєтесь про основи інженерії систем охорони здоров’я. У цьому курсі ви дізнаєтесь про поточний брак синхронізованих, ефективних та інтегрованих систем охорони здоров’я, які є одними з рушійних сил для покращення надання медичних послуг. Крім того, у цьому курсі ви дізнаєтеся про різні типи систем і про те, як вони транслюються в сферу охорони здоров’я для відповідних процесів системної інженерії, із прикладами. Після артикуляції та відображення типу системи буде запроваджено підхід системної інженерії, щоб допомогти розпочати процес:

1) дослідження викликів, потреб і вимог у галузі охорони здоров’я;

2) розробка концепцій системи, які виводяться з вимог, а потім реалізуються у фізичній формі та формі процесу;

3) створення засобів перевірки, валідації та розгортання систем охорони здоров’я, які відповідають потребам і вимогам.